DRUHÝ ROČNÍK 2.DA

Šimona Horynová

Herecké zkušenosti: Skleněný zvěřinec (Pidivadlo), 8 let praxe ZUŠ Na Popelce, divadelní zkušenost pro hluchoněmé 

Dovednosti:  jízda na koni, šerm, zpěv, grafika, pantomima,



Július Kubaščík

Herecké zkušenosti: Skleněný zvěřinec (Pidivadlo), Zabiják Joe (Pidivadlo, Divadlo Kolowrat), Maryša (Pidivadlo), My děti ze stanice ZOO (Pidivadlo), Rituální vražda Gorge Mastromase (Pidivadlo), Tři veteráni (Pidivadlo), Kytice (HS Švandova divadla), Kafkárium (HS Švandova divadla), Zámek (Pidivadlo)
Dovednosti: šerm, pantomima

Stela Peterková

Herecké zkušenosti: Skleněný zvěřinec (Pidivadlo)

Dovednosti: jízda na koni, základy Judo, základy šermu, hra na kytaru

Lenka Šmídová

Herecké zkušenosti: Skleněný zvěřinec (Pidivadlo)
Dovednosti: vystudovaný operní zpěv, jízda na koni, jízda na jednokolce, základy žonglování, hra na klavír

David Šponer

Herecké zkušenosti: Skleněný zvěřinec (Pidivadlo), Tři nezbedné pohádky (Pidivadlo), Tři veteráni (Pidivadlo)
Dovednosti: šerm, pantomima

Andrea Tesařová

Herecké zkušenosti: muzikál Rebelové (Divadlo Petra Bezruče), Skleněný zvěřinec (Pidivadlo), Dvě pohádky se zvířátky (Divadlo Apropo), Jak se hraje Otesánek (Divadlo Apropo), momentálně působí v Hudebním divadle La Scuola

Dovednosti: step, gymnastika, zpěv, kresba, fotografování 

Marie Anna Valíčková

Herecké zkušenosti: Skleněný zvěřinec (Pidivadlo)
Dovednosti: hra na klavír, zpěv, šerm, tanec, akrobacie

DRUHÝ ROČNÍK 2.DB

Pavla Dvořáková

Herecké zkušenosti: dabing, scénické čtení Tajemství rodiny (Divadlo na Zábradlí)

Dovednosti: jízda na koni, parkur

Kateřina Hlubíková


Michaela Lainová


Petr Odvárka


David Sirový

Herecké zkušenosti: Tři veteráni (Pidivadlo)

Dovednosti: historický šerm, tvorba povídek

Tereza Štenclová

Herecké zkušenosti: čestné uznání, cena za herecký výkon (Workshop Slezského divadla Opava, Letní herecká škola JAMU)

Dovednosti: amatérská divadelní praxe, práce s hercem pod vedením Jakuba Stránského (Slezské divadlo Opava) a Zbyškem Humpolcem (HaDivadlo)

Jiří Vlach

Herecké zkušenosti: Kocourek Modroočko (Pidivadlo)

DRUHÝ ROČNÍK 2.DC

Xenija Andrejeva


Richard Dobiáš

Herecké zkušenosti: Tři veteráni (Pidivadlo), Minimpromalismus (Divadlo Kámen), Experiment - skupina divadelní improvizace, impro trénink u Lee Whita, Jima Libbyho, Simony Babčákové
Dovednosti:
improvizace, pantomima, snowboard, hra na kytaru a baskytaru


Madlen Hermanová

Dovednosti: balet, folklorní tanec, zpěv, fotografování 

Barbora Kostkanová


Karolína Krezlová

Herecké zkušenosti: Decibely lásky (film), Abschussfahrt (film), První republika, Sanitka 2, Ulice, Inspektor Max, Modrý kód

Dovednosti: zpěv, jízda na koni, jóga, horolezectví, tanec, box, šerm, balet, hra na ukulele 

Barbora Mazalová

Herecké zkušenosti: Co teď? A co pak? (Pidivadlo)