Lucie Radimerská  – vedoucí divadla

e-mail: lucie.radimerska@vosherecka.cz

radimerLucie Radimerská, DiS., se narodila v Mariánských Lázních, kde vystudovala gymnázium a následně studovala na Vyšší odborné škole herecké obor Herectví s loutkou pod vedením Hany Zezulové
a Bohuslava Šulce. Na absolventských inscenacích pracovala s Markem Bečkou a Jiřím Středou.
V roce 2008 nastoupila jako produkční do Divadla Na Prádle, kde setrvala tři roky.
V letech 2008‒2009 spolupracovala s kulturním portálem Nekultura.cz a stala se hlavním dramaturgem Nekulturních Večerů. V roce 2008 založila Divadlo PULS, jehož je uměleckým šéfem. Skrze PULS spolupracuje s řadou českých i zahraničních umělců.
Od září 2014 působí jako vedoucí Pidivadla.

 


Jakub B. Beran – zástupce vedoucího divadla

e-mail: jakub.beran@vosherecka.cz

j25Hudebník, produkční a hudební dramaturg, narozen v Praze. Absolvent v oboru bicí nástroje u profesora Jiřího Vondrovice. Kromě bicích studoval rovněž hru na klarinet. Dále absolvent obchodní školy v Praze. Dvě sezony působil jako produkční a šéf hudební dramaturgie v pražském klubu a galerii K4. Následuje působení v hudební produkci FreshMeat Production. Dva roky působil v DFCB Orchestra jako muzikant a hudební dramaturg. Jako hudebník prošel různými hudebními žánry a tělesy od klasické hudby přes jazz až po moderní rock. Průběžně spolupracuje i s předními umělci české hudební scény. Jako produkční a dramaturg se podílel na pořádání nespočet hudebních, debatních a multikulturních akcí, včetně i velkých mezinárodních festivalů.
Od září 2014 působí jako zástupce vedoucího Pidivadla.